info@sichrinterier.cz

+420 730 515 615

 

SICHR Interier BLOG

27. března 2017

Jaké vybrat reproduktory do koupelny

Podhledové reproduktory do koupelny BOSE

Také vaši koupelnu je možné vybavit kvalitním ozvučení. Jak vybrat správné reproduktory do koupelny? Při výběru je nutné se řídit některými zásadami, které jsou podmíněny specifiky tohoto prostoru. Na co byste tedy konkrétně měli dávat pozor?

 

Do koupelny samozřejmě vždy patří speciální reproduktory, které jsou díky použitým materiálům dostatečně odolné, a to jak vůči vlhkosti i rosení, tak vůči vodě stříkající.

Přečíst celý článek >>

29. dubna 2016

4 nápady na ozvučení místnosti

4 nápady na ozvučení místnosti

Stále větší množství lidí touží po kvalitním a jednoduchém bezdrátovém ozvučení místnosti. Jsou pryč doby, kdy lidem stačilo obyčejné rádio. Všichni dnes disponujeme chytrým telefonem, který nám umí nabídnout přehrávání nejrůznějšího obsahu. Od vlastních skladeb, přes videa z YouTube až po téměř neomezený placený obsah online služeb jako jsou Spotify, Google Music nebo nová Apple Music. Připravili jsme pro Vás typy, které Vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího zařízení pro ozvučení Vašich místností.

Přečíst celý článek >>

27. dubna 2016

6 tipů jak ušetřit díky chytrému využívaní energií

Vždy se snažíme naším zákazníkům nabídnout chytré způsoby jak efektivně provozovat svoji domácnost. Připravili jsme pro Vás zajímavý článek, ve kterém se s Vámi podělíme ne několik tipů, jak můžete i vy významně snížit náklady na provoz své domácnosti. Věříme, že tyto informace pro Vás budou hodnotným přínosem.

Přečíst celý článek >>

26. dubna 2016

Jednoduché ozvučení bytu pomocí AirPlay od Apple

Hned na začátek Vás uklidním, nebudeme mluvit o ovoci. Tento článek bude obzvláště zajímavý pro ty z Vás, kteří vlastní nějaké to mobilní zařízení od společnosti Apple, ať už je to iPhone, iPad nebo iPod touch. Ukážeme si, jak můžete pomocí těchto zařízení  jednoduše zrealizovat ozvučení bytu. Řeč bude o funkci AirPlay, kterou Apple představil již v roce 2010 a dnes s ní disponují všechna jeho zařízení.

Přečíst celý článek >>

Fakturační adresa

Lucemburská 3

130 00 Praha 3

SICHR Interier, s.r.o.

Centrála Bruntál

Jesenická 5

792 01 Bruntál

Pobočka Šumperk

Zábřežská 20

78701 Šumperk

Pobočka Krnov

Albrechtická 24

794 01 Krnov

Pobočka Jeseník

Boženy Němcové 4

790 01 Jeseník

Pobočka Šternberk

Rýmařovská 2

785 01 Šternberk

IČ: 25844440, Zapsaná u Městského soudu v Praze Sp. z. C 206208