info@sichrinterier.cz

+420 730 515 615

 

Domy na klíč

Rodinný dům na klíč je snem každé rodiny. Stavějte se SICHR Interier, s.r.o. a užijte si nejkvalitnější služby od lídra na Severní Moravě. Domy na klíč stavíme na základě návrhů od renomovaných architektů a designérů. Váš dům tak bude stejně unikátní jako Vy.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Stavba domu na klíč

Stavba rodinného domu na klíč je jedinečnou událostí v životě, která často přináší mnohá úskalí. Naše společnost nabízí zákazníkovi ucelenou službu. Od projektu, přes výběr materiálů a komponentů, až po následnou realizaci je zákazník pečlivě veden odborníkem. Prvním krokem je společná schůzka s naším designérem, kde probereme Vaše sny a přání k budoucímu bydlení. Následně začneme pracovat na 3D projektu, který s Vámi budeme konzultovat. Naším cílem je, aby výsledný dům na klíč byl vyjádřením Vaší osobnosti, životního stylu a potřeb. Jsme připraveni Vám pomoci v rozhodování o všech detailech Vašeho budoucího bydlení jako jsou barvy, styly, vybavení, atd. Kuchyně, koupelny, obývací pokoje i všechny další místnosti budou navrženy přesně podle Vašich představ. Věříme, že pokud nám s důvěrou svěříte realizaci svého snu o bydlení, nebudete zklamáni.

 

Jsme si vědomi, že většina přemýšlejících o domu na klíč realizuje své bydlení pomocí hypoték. Jsme připraveni Vám s výběrem správné hypotéky pomoci. V našem portfoliu máme několik partnerů tak, abychom pro Vás zajistili ty nejlepší možné podmínky na našem trhu. Pokud ještě nemáte zajištěné financování Vašeho budoucího bydlení, napište nám do kontaktního formuláře níže.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte. Tým SICHR Interier

Ukázky domů

Submitting Form...

Server zaznamenal chybu.

Žádost odeslána

Fakturační adresa

Lucemburská 3

130 00 Praha 3

SICHR Interier, s.r.o.

Centrála Bruntál

Jesenická 5

792 01 Bruntál

Pobočka Šumperk

Zábřežská 20

78701 Šumperk

Pobočka Krnov

Albrechtická 24

794 01 Krnov

Pobočka Jeseník

Boženy Němcové 4

790 01 Jeseník

Pobočka Šternberk

Rýmařovská 2

785 01 Šternberk

IČ: 25844440, Zapsaná u Městského soudu v Praze Sp. z. C 206208