info@sichrinterier.cz

+420 730 515 615

 

Koupelny

Nechejte si navrhnout koupelnu Vašich snů od profesionálů. Navrhujeme a realizujeme moderní a osobité koupelny již od roku 1991. Jsme jednička ve svém oboru. Postaráme se o každý detail a Váš sen o nové koupelně tak proměníme ve skutečnost.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Návrh nové koupelny

Uvažujete o rekonstrukci koupelny? SICHR Interier, s.r.o. je přesně tou firmou, která promění Vaši vizi o koupelně v mistrovské dílo. Koupelna stejně jako kuchyně je důležitým místem naší domácnosti a je zapotřebí, aby účelně sloužila Vašim specifickým potřebám. Náš designér se s Vámi setká a pobaví se s Vámi o Vašich přáních, představách, potřebách a finančních možnostech. Následně pak zpracuje grafickou vizualizaci Vaší nové koupelny. Budoucí koupelnu Vám rádi navrhneme včetně ozvučení, které můžete ovládat z nástěnného ovladače nebo chytrého telefonu.

 

Při první schůzce s designérem budeme společně konzultovat Vaše představy a požadavky, také se pobavíme o Vašem životním stylu a potřebách. Následně se pobavíme o možnostech provedení a o Vaší cenové představě. Náš designér Vám pomůže nejenom s výběrem materiálů, osvětlení a barev, ale také s výběrem vhodných spotřebičů a ozvučení. Po úvodní schůzce následuje příprava návrhu spojeného s grafickou vizualizací. Vizualizace koupelny představuje návrh budoucího vzhledu. Naším designérem vytvořená vizualizace bude osobitým návrhem ušitým přímo na míru Vašim potřebám. Výsledkem bude nadčasová koupelna, která Vám bude sloužit dlouho. Designér Vám připraví cenovou nabídku, kterou s Vámi bude následně konzultovat.

Kontaktujte nás, rádi se s Vámi potkáme. Tým SICHR Interier

Ukázky realizací

Jak realizace probíhají?

Firma SICHR Interier, s.r.o. je lídrem v designu koupelen na severní Moravě. Náskok si držíme díky kvalitě služeb, osobitosti a rychlosti provedení. Naši zákazníci oceňují profesionální přístup, unikátní design a odvahu řešit i složité úkoly. Realizace vždy začíná schůzkou u zákazníka a následně pak postupuje dle těchto  bodů:

 

1. Schůzka u zákazníka - designér se s Vámi pobaví o Vašich představách, potřebách, životním stylu a finančních možnostech

2. Měření interiéru - proběhne přesné měření Vaší koupelny moderní laser-počítačovou technologií

3. Vypracování grafického návrhu - designér zpracuje grafickou vizualizaci Vaší nové koupelny, kterou Vám prezentuje a společně s Vámi zapracuje Vaše podněty

4. Cenová nabídka - přichází čas k odsouhlasení cenové nabídky

5. Práce na díle - začíná práce na nové koupelně, dílo je obvykle dokončeno do 1 měsíce

6. Předání díla - klientovi je slavnostně předána jeho nová koupelna

Domluvte si nezávaznou schůzku.

Submitting Form...

Server zaznamenal chybu.

Žádost odeslána

Fakturační adresa

Lucemburská 3

130 00 Praha 3

SICHR Interier, s.r.o.

Centrála Bruntál

Jesenická 5

792 01 Bruntál

Pobočka Šumperk

Zábřežská 20

78701 Šumperk

Pobočka Krnov

Albrechtická 24

794 01 Krnov

Pobočka Jeseník

Boženy Němcové 4

790 01 Jeseník

Pobočka Šternberk

Rýmařovská 2

785 01 Šternberk

IČ: 25844440, Zapsaná u Městského soudu v Praze Sp. z. C 206208