info@sichrinterier.cz

+420 730 515 615

 

Rekonstrukce kuchyně od profesionálů

Získejte nádherně vypadající, rychle a profesionálně vyrobenou kuchyni od SICHR Interier. Na kuchyně jsme odborníci a jejich návrhy a výrobou se zabýváme již dlouhou řadu let. Kontaktujte nás ještě dnes a nechte si vypracovat návrh Vaší nové kuchyně.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Návrh nové kuchyně

Rekonstrukce kuchyně je spolu s rekonstrukcí koupelny jeden z nejčastějších požadavků našich zákazníků. Zájem našich zákazníků je logický, kuchyně je nejdůležitější místností v našem domově a je hlavním místem setkávání celé rodiny. Je to místo, kde nejenom vaříme a stolujeme, ale také se setkáváme s přáteli, relaxujeme, pracujeme nebo studujeme. Všem těmto a dalším potřebám musí návrh nové kuchyně odpovídat. Budoucí kuchyni umíme navrhnout také s chytrým ozvučením, které můžete ovládat z nástěnného ovladače nebo chytrého telefonu.

 

Návrh kuchyně představuje vizualizaci budoucí kuchyně nebo jídelny. Náš designér společně s Vámi vytvoří osobitý návrh kuchyně přesně na míru. Výsledkem bude nadčasová kuchyně, která Vám bude sloužit dlouhá léta. Vše začíná schůzkou u zákazníka, kde společně zkonzultujeme Vaše představy a požadavky a pobavíme se o Vašem životním stylu, kterému musí nová kuchyně účelně sloužit. Budeme hovořit o možnostech provedení a také o Vaší cenové představě. Náš designér Vám pomůže s výběrem materiálů, barev, dále s výběrem vhodných spotřebičů a kuchyňských doplňků. Po úvodní schůzce následuje příprava návrhu spojeného s grafickou vizualizací. Designér Vám připraví cenovou nabídku, kterou s Vámi bude následně konzultovat.

 

Neváhejte nás kontaktovat. Tým SICHR Interier

Jak probíhá realizace

Firma SICHR Interier, s.r.o. je v současné době jedničkou v designu kuchyní na Severní Moravě.  Nad konkurencí vynikáme zejména v kvalitě služeb, osobitosti a rychlosti provedení. Naši zákazníci si chválí profesionální přístup, unikátní a moderní design a schopnost řešit i složité problémy. Každá realizace začíná schůzkou u zákazníka a postupuje přesně podle těchto  bodů:

 

1. Schůzka u zákazníka - designér se s Vámi pobaví o Vašich představách, potřebách, životním stylu a finančních možnostech

2. Měření interiéru - proběhne přesné měření Vaší kuchyně moderní laser-počítačovou technologií

3. Vypracování grafického návrhu - designér zpracuje grafickou vizualizaci Vaší nové kuchyně, kterou Vám prezentuje a společně s Vámi zapracuje Vaše podněty

4. Cenová nabídka - přichází čas k odsouhlasení cenové nabídky

5. Práce na díle - začíná práce na nové kuchyni, dílo je obvykle dokončeno do 1 měsíce

6. Předání díla - klientovi je slavnostně předána jeho nová kuchyně

Submitting Form...

Server zaznamenal chybu.

Žádost odeslána

Fakturační adresa

Lucemburská 3

130 00 Praha 3

SICHR Interier, s.r.o.

Centrála Bruntál

Jesenická 5

792 01 Bruntál

Pobočka Šumperk

Zábřežská 20

78701 Šumperk

Pobočka Krnov

Albrechtická 24

794 01 Krnov

Pobočka Jeseník

Boženy Němcové 4

790 01 Jeseník

Pobočka Šternberk

Rýmařovská 2

785 01 Šternberk

IČ: 25844440, Zapsaná u Městského soudu v Praze Sp. z. C 206208