info@sichrinterier.cz

+420 730 515 615

 

Rekonstrukce

Chcete rekonstruovat Váš dům nebo byt? Připravíme pro Vás moderní a unikátní návrh a následně rychle a kvalitně zrekonstruujeme Vaše bydlení. Veškerý nábytek je z naší vlastní výroby. Máme mnohaleté zkušenosti se stovkami rekonstrukcí ve všech typech domácností.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Co obnáší rekonstrukce bytu nebo domu?

Na první schůzce proberete s naším designérem své sny a přání týkající se rekonstrukce, ať už se jedná o jednu místnost nebo celý dům. Následně začneme pracovat na 3D projektu, který s Vámi budeme konzultovat. Naším cílem je, aby výsledná rekonstrukce byla vyjádřením Vaší osobnosti, životního stylu a potřeb. Rádi Vám pomůžeme v rozhodování o jednotlivých detailech Vašeho nového bydlení jako jsou barvy, styly, vybavení, atd. Věříme, že pod naším vedením nebudete výsledkem zklamáni. Rekonstrukce bytu nebo domu bývá velkým zásahem do života člověka. Naše společnost klade důraz na rychlý a co nejhladší průběh. Zákazníka vedeme od projektu přes výběr materiálů a komponentů až po následnou realizaci.

 

Proč nenechat jednu společnost postarat se o vše, včetně financování Vašeho nového bydlení? V našem portfoliu máme partnery z oblasti financí tak, abychom Vám zajistili ty nevýhodnější podmínky. Pokud ještě nemáte zajištěno financování Vaší budoucí rekonstrukce, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem a nastavením pomůžeme. Podívejte se na stránky věnující se rekonstrukci koupelny nebo kuchyně.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte. Tým SICHR Interier

Nedávné rekonstrukce

Domluvte si nezávaznou schůzku.

Submitting Form...

Server zaznamenal chybu.

Žádost odeslána

Schůzku lze sjednat v městech: Šumperk, Zábřeh na Moravě, Mohelnice, Litovel, Olomouc, Uničov, Šternberk, Moravský Beroun, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Jeseník, Krnov, Opava.

Fakturační adresa

Lucemburská 3

130 00 Praha 3

SICHR Interier, s.r.o.

Centrála Bruntál

Jesenická 5

792 01 Bruntál

Pobočka Šumperk

Zábřežská 20

78701 Šumperk

Pobočka Krnov

Albrechtická 24

794 01 Krnov

Pobočka Jeseník

Boženy Němcové 4

790 01 Jeseník

Pobočka Šternberk

Rýmařovská 2

785 01 Šternberk

IČ: 25844440, Zapsaná u Městského soudu v Praze Sp. z. C 206208